На змаганнях роботів у Японії переміг андроїд-ходяче крісло

На чергових змаганнях людиноподібних машин ROBO-ONE переміг андроїд, який трансформується у крісло або квадроцикл.

В Японії пройшли 16-ті змагання двоногих людиноподібних машин ROBO-ONE. Кращим з кращих цього разу було визнано дивовижного робота, який трансформується в квадроцикл і ходяче крісло.

Неавтономний андроїд OmniZero.9 був побудований професіоналом Такеші Маєда з компанії Vstone. Роботи цієї корпорації можуть переносити один одного на спині, уподібнюватися дітям і навіть проявляти агресію.

Андроїд, який переміг на ROBO-ONE, висотою 105 сантиметрів та вагою у 25 кілограмів. Інші технічні характеристики, на жаль, не повідомляються. Але відомо, що крім нешвидкої ходьби і нескладних танців гуманоїд здатен їздити. Для цього у нього є чотири колеса: два великих в плечах і пара маленьких в колінах.

Трансформація відбувається за лічені секунди. Так само швидко OmniZero.9 відкидає назад голову, відкриваючи пасажирові (який, щоправда, має важити не більше 52 кіло) доступ до сидіння.

Зауважимо, що змагання роботів давно стали звичайною справою, але участь в них таких незвичайних машин, як OmniZero.9 - рідкість.

Читайте також:

Японці навчили андроїда грати у футбол

Новий бойовий робот США буде харчуватися трупами

Вчені взялися за створення "живого" робота

Honda винайшла універсальний уніцикл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: