Найбільший торрент-портал продали за 8 мільйонів доларів

Осередок противників копірайту - The Pirate Bay (Піратська затока) у інтернеті віднині зруйновано.

Найбільший в світі торрент-портал The Pirate Bay придбала шведська компанія Global Gaming Factory X (GGF), що займається розробкою програмного забезпечення, повідомляється в прес-релізі GGF. За The Pirate Bay вона заплатила 60 мільйонів крон, (близько 7,8 мільйонів доларів).

Операція завершиться у серпні 2009 року. Після цього GGF має намір змінити схему роботи The Pirate Bay. Нова бизнес-модель торрент-портала передбачатиме авторські відрахування правовласникам.

Шведська група противників копірайту заснувала The Pirate Bay в 2003 році. В даний час цим ресурсом користуються декілька десятків мільйонів чоловік. Правовласники багатьох країн вимагають блокування The Pirate Bay, оскільки вони не отримують авторських відрахувань від поширення через цей сервіс контенту.

Адміністратори The Pirate Bay постали перед судом 16 лютого 2009 року. 17 квітня суд визнав їх винними в порушенні законодавства про авторське право і засудив до одного року в'язниці, а також виплаті штрафу у розмірі 3,6 мільйонів доларів. Через декілька днів адвокат одного з адміністраторів The Pirate Bay подав першу апеляцію.

Читайте також:

Російські школярі скачували з Інтернету порно в рамках проекту "Освіта"

Хакери зірвали оголошення результатів тестування з української мови

Нова технологія Opera перетворює звичайний комп'ютер на сервер

Турецькі хакери проникли в Пентагон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: