NASA дало старт безпрецедентній експедиції до Сонця

Американці відправлять космічний зонд для вивчення Сонця на найближчу в міжнародній космонавтиці відстань - 6,4 млн. км.

Американське космічне агентство NASA розпочало підготовку безпрецедентної наукової експедиції до Сонця.

Проект під назвою Solar Probe Plus передбачає відправку космічного зонда для вивчення світила з найближчої в міжнародній космонавтиці відстані - 6,4 млн. км.

Зонду розміром з автомобіль належить буквально зануритися у верхній шар атмосфери Сонця і таким чином дістати можливість вивчити об'єкти і процеси, недоступні жодному іншому космічному апарату чи інструменту.

Старт наукового апарату запланований не раніше 2018 року.

Зонд буде оснащений сонячними батареями і щитом з композитних матеріалів, який здатен витримати температуру більш ніж +1398,8 градусів за Цельсієм, і сплески жорсткого рентгенівського випромінювання.

"Експерименти, відібрані для здійснення в рамках Solar Probe Plus, націлені на вирішення двох ключових питань сонячної фізики. Чому зовнішня атмосфера світила набагато гарячіша за його видиму поверхню, і що саме здіймає сонячний вітер, який впливає на Землю і нашу Сонячну систему?" - підкреслив керівник одного з департаментів NASA Дік Фішер.

У 2009 році NASA запропонувало дослідникам сформулювати напрямки роботи в рамках Solar Probe Plus. З 13 розглянутих пропозицій було відібрано п'ять. Витрати на їхній попередній аналіз, розробку і тестування сягають 180 мільйонів доларів.

Читайте також:

Телескоп "Хаббл" знайшов "галактики-зомбі"

Астрономи знайшли найбільше сузір'я планет за межами Сонячної системи

Астрономи побачили народження зірки-гіганта, яка вбиває планети

Вченим вперше в історії вдалося записати музику Сонця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: