NASA обстріляло Місяць і знайшло там воду

Американське космічне агентство виявило воду в місячному кратері Кабеус після того, як обстріляло його.

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) повідомило про виявлення води на Місяці.

Відзначимо, що 9 жовтня NASA запустило космічний апарат ЛКРОСС і ракету Центавр до кратера Кабеус, що знаходиться приблизно в 100 км від південного полюса Місяця. Зонд повинен було виявити наявність води на Місяці.

Як заявили представники NASA, первинні дані, отримані в результаті дослідження, свідчать: "в ході місії, на щастя, вдалося виявити воду".

"Ми в захваті", - сказав Ентоні Колапрете, вчений з групи, що займається проектом ЛКРОСС в NASA.

При цьому він зазначив, що у NASA існує безліч доказів того, що вода присутня як в стовпі диму, який піднявся під прямим кутом в результаті падіння ракети, так і в частках, що піднялися під більш тупим кутом.

"Необхідно провести додаткові дослідження, щоб визначити концентрацію та розподіл води та інших речовин, однак ми можемо з впевненістю сказати, що в кратері Кабеус є вода", - заявив Колапрете.

Нагадаємо, на початку жовтня NASA піддало "бомбардуванню" дно кратера Кабеус на південному полюсі Місяця в прагненні перевірити, чи є там крига.

У вересні три групи учених незалежно одна від одної виявили на Місяці ознаки води.

Волога тут присутня у вигляді тонких плівок, які оточують частинки місячного ґрунту. Концентрація води в ґрунті зростає під час наближення до полюсів.

Води небагато, але, як іронізують вчені, і цієї кількості досить для того, щоб майбутні космічні туристи не померли від спраги. За підрахунками дослідників, один кубічний метр ґрунту може дати літр води.

Читайте також:

Курили йдуть від Японії в бік Росії зі швидкістю 18 мм на рік

Гігантський айсберг доплив до Австралії

Земля розминулася з невідомим астероїдом

Атлантиду майя знайшли на дні озера в Гватемалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: