NASA показало, які країни в світі найбільш забруднені

США, Європа та Японія поліпшили якість повітря за останні 10 років.

Учені NASA відстежили тенденції забруднення повітря протягом останнього десятиліття в різних регіонах і 195 містах по всьому світу. Вони використовували нові, з високою роздільною здатністю, глобальні супутникові карти показників якості повітря.

За останніми результатами досліджень американського космічного агентства, США, Європа і Японія поліпшили якість повітря завдяки правилам контролю викидів, у той час як Китай, Індія і Близький Схід, з їх швидко зростаючими економіками та розширенням промисловості, збільшили забруднення повітря.

Учені досліджували спостереження, зроблені з 2005 по 2014 Інструментом моніторингу озону на борту супутника NASA Aura. Один з атмосферних газів, який виявив прилад, - діоксид азоту, жовто-коричневий газ, який продукують автомобілі, електростанції та промислові заводи. Діоксид азоту може швидко перетворитися на приземний озон, головний забруднювач у міському смогу. Скупчення діоксиду азоту - індикатори якості повітря.

Візуалізації, запропоновані вченими, включають в себе два типи даних. Абсолютні концентрації показують концентрацію тропосферного діоксиду азоту, блакитний та зелений колір позначають нижчі концентрації, а помаранчевий і червоний області вказують на більш високі концентрації.

Другий тип даних дані демонструє тенденцію з 2005 до 2014 року. Блакитним кольором позначене зменшення діоксиду азоту, а помаранчевий демонструє збільшення. 

Забруднення планети Забруднення планети

Нагадаємо, раніше дослідницька компанія Economist Intelligence Unit оприлюднила список найкращих міст світу для проживання. Його очолив австралійський Мельбурн. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: