Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
NASA повідомило про поламку марсохода Curiosity

Рух апарату призупинено до встановлення причин несправності.

Марсохід Curiosity призупинив пересування поверхнею Червоної планети через поламку бура. Про це повідомляє NASA. Наразі, рух апарату обмежено до встановлення причин несправності.

В повідомленні йдеться, що спеціалісти обмежили будь-які динамічні рухи марсоходу, які могли б вплинути на встановлення причин несправності машини.

Зазначається, що для перевірки механізма бура, що використовується для збору порід, науковці проведуть ряд експериментів.

За словами заступника керівника місії Стівена Лі, авіакосмічне агентство проводитиме випробування на тестовому марсоході, який розташований на Землі. А вже після вдалого рішення проблеми експеримент відтворять уже на Марсі.

Зазначимо, апарат Curiosity обійшовся NASА в 2,5 млрд доларів. Місія спрямована на дослідження клімату та хімічного складу марсіанської поверхні, а також пошуку слідів життя на планеті.

Нагадаємо, раніше американські вчені заявили, що знайшли для майбутніх колонізаторів Марса джерело питної води. Дослідники за допомогою сканування знімків супутника дійшли висновку, що під поверхнею Червоної планети лежить зледеніле озеро.

ВідеоАмериканське космічне агентство НАСА встановило ще одну планету, де є вода

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції