NASA продовжило місію зонда "Кассіні"

"Кассіні" має бути зробити навколо Сатурна 155 оборотів. За цей час апарат 54 рази зблизиться з Титаном і 11 - з Енцелада.

NASA оголосило про продовження місії апарату "Кассіні" до травня 2017 року. Про це повідомляється на офіційному сайті проекту. За словами інженерів, що працюють із зондом, апарат знаходиться у відмінному стані, тому природно очікувати, що він пропрацює до наміченого терміну.

Вчені відзначають, що в разі успіху сумарний час роботи апарату на орбіті перевищить 13 років, що становить приблизно половину сатурніанского року. Настільки тривалі спостереження дозволять дослідникам одержати унікальну інформацію про річному циклі газового гіганта і його вплив на супутники.

В цілому "Кассіні" має бути зробити навколо Сатурна 155 оборотів. За цей час апарат 54 рази зблизиться з Титаном і 11 - з Енцелада. Щорічно на роботу з апаратом планується виділяти 60 мільйонів доларів.

Апарат "Кассіні" був запущений з мису Канаверал у 1997 році. Орбіти газового гіганта він досяг у 2004 році. З початку роботи зонд здійснив 125 обертів навколо газового гіганта, а також 8 разів зблизився з Енцелад і 67 - з Титаном. У цілому апарат передав на Землю близько 210 тисяч фотографій і велика кількість наукової інформації.

Читайте також:

У Сатурна знайдене нове величезне кільце

Астрономи сфотографували космічну пожежу

Супутник Сатурну нагадує Землю в момент зародження життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: