NASA протестувала ракету, яка доставлятиме космонавтів на Марс

Національне управління США по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (НАСА) здійснило успішний тестовий запуск ракети нового покоління Ares I-X. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Аерокосмічне агентство НАСА запустило з космодрому на мисі Канаверал експериментальну модель ракети-носія нового покоління Ares 1-Х.

Вона розроблена для доставки людей і вантажів на Місяць і Марс. На запущеній ракеті, яка має довжину приблизно 100 метрів встановлено 700 датчиків. Вони дозволяють реєструвати параметри роботи експериментального апарату.

Випробувальний політ продовжився близько двох хвилин. Ракета досягла висоти в 40 км., після чого від неї відокремився перший фрагмент, який на спеціально розробленій парашутній системі впав в Атлантичний океан. Він буде знайдений і використаний для подальших експерементальних запусків.

Як засіб доставки нового покоління Ares I-X може замінити застарілі шаттли. Вже до 2012 року агентство NASA планує завершити роботу із створення капсули Orion, яку й доставлятиме Ares I-X в космос. До 2014 відбудуться перші запуски повністю зібраної установки, і якщо все пройде успішно, то в 2014 році в космос на Ares I вперше полетять астронавти.

Читайте також:

Успішно стартувала українська ракета-носій

На орбіту виведено перший супутник для Бундесверу

Південна Корея запустила в космос першу ракету

Ракета-носій "Зеніт" стартувала з космодрому

ВідеоNASA протестувала нову ракету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: