NASA провело в Арізоні тест-драйв марсоходів

Протягом двох тижнів дослідники NASA з команди Desert RATS, проводили тести пілотованих колісних роверів для пересування на них поза Землею.

Дослідники NASA на півночі Арізони провели випробування пілотованих колісних роверів, що зможуть пересуватись по поверхні Марса.

Місце випробувань було обрано не випадково, адже місцевість в Арізоні славиться своєю екзотичною і осередком безлічі геологічних процесів на одній відносно невеликій площі. Область Великого каньйону відома своїми застиглими потоками лави, вона зазнала вплив астероїда і відома своєю надзвичайною ерозією.

Дві дослідницькі групи Desert RATS протестували два повністю укомплектованих ровера, щоб зрозуміти, як цим транспортним засобам краще комунікувати між собою, а також з базою.

Кожен з роверів представляє собою герметичний автобус з шістьма парами коліс. При конструюванні колісних транспортних засобів ставилося завдання створити в них максимально комфортні умови для пересування, роботи та відпочинку. У результаті анонсується, що люди зможуть перебувати в них без скафандрів, не залишаючи ровери навіть протягом тижня.

Формально досліди, які, за повідомленням NASA, пройшли без якихось ексцесів, були названі підготовкою до того дня, коли людина ступить на Червону планету.

Читайте також:

NASA провело перший тест-драйв нового марсохода

Новий марсохід NASA зніме на камеру своє приземлення

Канадський учений знайшов на Місяці втрачений радянський місяцехід

Марсохід Spirit зупинився назавжди

ВідеоNASA провело в Арізоні тест-драйв марсохода

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: