НАСА розсекретила подробиці загибелі шатла "Колумбія"

НАСА опублікувала доповідь з подробицями загибелі в 2003 році шатла "Колумбія". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

НАСА опублікувала 400-сторінкову доповідь, в якій містяться подробиці трагічної загибелі в 2003 році шатла "Колумбія", повідомила представник НАСА Катрін Тринідад.

"Ми тільки що опублікували на нашому сайті доповідь, в якій міститися деталі трагедії", - повідомила Тринідад.

Доповідь описує всі подробиці трагедії, у тому числі й останні години життя екіпажа "Колумбії". Один тільки зміст доповіді розміщений на 15 сторінках.

Шатл "Колумбія" зазнав катастрофи під час посадки 1 лютого 2003 року. Тоді загинули семеро астронавтів. Причиною трагедії стало пошкодження теплозахисної поверхні шатла.

Як йдеться в доповіді, астронавти дізналися про те, що втратили контроль над шатлом за 41 секунду до того, як втратили свідомість і "Колумбія" зазнала катастрофи, фактично, розвалившись в повітрі. Автори доповіді відзначають, що у астронавтів не було необхідного устаткування і вони не проходили спеціальні тренування, що могло б збільшити їхні шанси на виживання.

На підготовку доповіді у НАСА пішло майже шість років. Доповідь сама по собі унікальна, оскільки його автори приділили основну увагу не тому, що саме відбулося з шатлом, а тому, що стало причиною загибелі астронавтів і що могло б збільшити їхні шанси на виживання.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: