NASA вдалося запустити вимкнені майже 40 років тому двигуни "Вояджера-1"

Термін служби космічного корабля можна продовжити на два-три роки.

NASA вдалося ввімкнути двигуни запущеної в 1977 році міжпланетної станції "Вояджер-1", що перебуває на відстані понад 20 млрд км від Землі.

Востаннє ці двигуни запускалися в 1980 році, - інфорує NASA.

"З цими двигунами, які все ще функціонують після 37 років, ми зможемо продовжити термін служби космічного корабля "Вояджер-1" на два-три роки",  заявила Сюзанна Додд, керівник проекту "Вояджер" в Лабораторії реактивного руху NASA.

Двигуни використовуватимуть для коригування орієнтації апарату, щоб його антени були спрямовані на Землю. Сигнал до космічного апарату йшов 19 годин 35 хвилин.

ВідеоУ NASA обирають повідомлення, яке надішлють кораблю "Вояджер" до 40-річчя перебування в космосі

Початковим завданням корабля було дослідження Юпітера та Сатурна; це був перший зонд, який зробив детальні зображення супутників цих планет.

"Вояджер 1" є найвіддаленішим від Землі створеним людиною об'єктом, який віддаляється як від Землі так і від Сонця на порівняно більшій швидкості, ніж будь-який інший зонд.

12 вересня 2013 року NASA офіційно підтвердило, що на основі даних, отриманих за серпень 2013 року, можна стверджувати, що "Вояджер-1" став першим в історії людства космічним апаратом, що покинув геліосферу і вийшов у міжзоряний простір.

Залиште свій коментар

Вибір редакції