NASA вдалося зробити знімок найдавнішої галактики Всесвіту

Вік галактики приблизно 13 мільярдів років, а утворилася вона через 480 мільйонів років після Великого вибуху.

Орбітальний телескоп Хаббл зафіксував зображення, на якому, можливо, видно найдавнішу галактику Всесвіту.

Фахівці NASA вважають, що вік галактики приблизно 13 мільярдів років, а утворилася вона через 480 мільйонів років після Великого вибуху.

Вчені стверджують, що через 500 мільйонів років після Великого вибуху у Всесвіті існувала всього лише одна галактика, саме та, яка відображена на знімку Хаббла. Однак через 150 мільйонів років після цього галактик стало вже десять, а ще через сто мільйонів років їхня кількість подвоїлася.

"Все починалося з якихось об'єктів, подібних зернам, з яких народжувались окремі зірки, з яких формувалися розсіяні скупчення зірок. Ці скупчення перетворювалися на невеликі галактики, які в свою чергу ставали тими дивовижними величезними галактиками, відомими сучасним ученим", - розповідає професор Річард Бауенс, співробітник обсерваторії голландського Лейдена.

Бауес також зазначив, що дана інформація дозволяє вченим обчислювати, наскільки швидко розширюються галактики і допомагає йти в ногу з космічним літочислення.

Точне визначення динаміки еволюції Всесвіту допоможе вченим більш детально зрозуміти, які процеси відбувалися в космосі мільярди років тому, зокрема, коли і як сформувалися перші зірки і галактики.

У Королівському астрономічному товаристві переконані, що новий знімок Хаббла допоможе астрономам перевірити правильність їхніх нинішніх теорій щодо еволюції Всесвіту.

Читайте також:

Учені знайшли край Всесвіту

NASA вдалося чітко побачити зіткнення галактик

Мільярд світів нашої Галактики схожі на землю, встановили астрономи

Вчені знайшли наймолодшу зірку в Галактиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: