НАСА випустила комп'ютерну гру про МКС

Гра базується на точних планах МКС, а також на роботах, які нещодавно виконувалися астронавтами та членами експедицій на станції.

Аерокосмічне агентство США НАСА оголосило про випуск нової комп'ютерної гри, створеної в розрахунку на молодих геймерів. Гра являє собою деяку подобу аркади, де гравцям будуть запропоновані віртуальні тури по МКС.

Гра базується на точних планах МКС, а також на роботах, які нещодавно виконувалися астронавтами та членами експедицій на станції.

"Ця гра є частиною спільних освітніх ініціатив НАСА, спрямованих на підвищення інтересу до космосу серед школярів і студентів. Нова розробка надихає гравців до вивчення різноманітних наук, зокрема технологій, інженерної справи і математики", - говорять в NASA.

"Ми б хотіли зацікавити підростаюче покоління в космосі і космічних дослідженнях. Гравці або астронавти можуть віртуально бути присутнім на МКС, виконувати дуже важливі завдання. Загалом гра максимально точно відтворює умови, з якими доводиться мати справу реальним астронавтам", - розповів Кріс Кемп, директор за інформацією в Космічному центрі ім. Еймса в Каліфорнії.

У грі геймерам доведеться жити на станції, виходити у відкритий космос для підключення нових сонячних батарей і проводити інші роботи.

"Під час гри молодим людям належить грамотно, швидко і чітко виконувати всі завдання", - говорить Кемп.

Читайте також:

Астрономи сфотографували космічну пожежу

У Сатурна знайдене нове величезне кільце

Астрономи сфотографували зіткнення чорних дірок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: