Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

NASA випустило захопливе відео десяти років з життя Сонця

З орбіти було зроблено 425 мільйонів зображень зірки з високою роздільною здатністю.

У NASA за останні десять років назбиралося чимало світлин Сонця, адже стежать за ним безперервно. Тож їх вирішили поєднати в одне захопливе відео: десять років життя сонця вмістилося у медитативний ролик довжиною в годину.

В космічному агентстві розповіли, що станом на червень 2020 року Обсерваторія сонячної динаміки (SDO) NASA з орбіти зібрала 425 мільйонів зображень Сонця з високою роздільною здатністю, накопичивши за останні 10 років 20 мільйонів гігабайт даних. "Ця інформація посприяла незліченній кількості нових відкриттів про життя нашої найближчої зірки і її вплив на Сонячну систему", - кажуть там.

Зазначається, що хоч SDO і не зводив очей від Сонця, було кілька упущених моментів. Темні кадри у відео спричинені тим, що Земля або Місяць затуляють апарту вид. Окрім цього, 2016 році були деякі технічні несправності, які усунули за тиждень. Зображення, де Сонце зміщене від центра, зроблені, коли SDO калібрував свої інструменти.

Раніше Астрономка Джеронімо Вільянуєва створила комп'ютерну модель того, який вигляд може мати захід сонця на різних планетах і відтворила це на відео.

Залиште свій коментар

Вибір редакції