NASA визначило місце падіння супутника

За їхніми розрахунками, уламки апарату впадуть у воду в двох тисячах кілометрах на південний схід від Мадагаскару.

Американські військові назвали місце падіння свого супутника UARS.

За їхніми розрахунками, уламки апарату впадуть у воду в двох тисячах кілометрах на південний схід від Мадагаскару. Бразильські вчені, тим часом, заявляють, що в небі над їхньою країною можна буде спостерігати вхід супутника в щільні шари атмосфери.

Незважаючи на уточнення від американців, Європа тривожно вдивляється в вечірнє небо - в Італії, наприклад, на півночі країни жителям рекомендували не виходити з дому.

Спочатку в NASA обмалювали досить широкий коридор падіння уламків - між п'ятдесят сьомому паралелями північної та південної півкуль. Це майже всі континенти цілком. Тому тривога європейців зрозуміла - адже на Землю повинні впасти фрагменти супутника вагою в 500 кілограмів.

Американці стверджують, що з небес впадуть саме уламки - більша частина апарату, який, до речі, розміром з хороший автобус, повинна згоріти в атмосфері. Тим не менш, до Землі можуть долетіти близько тридцяти фрагментів, у тому числі паливні баки з титану.

Примітно, що подібного космічного сміття на орбіті ще багато. І найближчим часом учені передбачають цілий спутнікопад - наприкінці жовтня, наприклад, зійде з орбіти німецький орбітальний телескоп. Поки незрозуміло, куди він збирається падати. А уламків, швидше за все, буде набагато більше, ніж від американського апарату - наприклад, до Землі може долетіти гігантська лінза.

Читайте також:

Супутникопад на Землі: слідом за американським впаде німецький

Сьогодні на Землю впаде шеститонний супутник NASA

NASA попереджає: 6-тонний супутник стрімко падає на Землю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: