NASA вже вдруге переносить старт Discovery через несправність в двигунах

Старт Discovery перенесено через несправність в електросистемі двигунів.

Шатл Discovery
Шатл Discovery
 У американському космічному відомстві було ухвалено рішення про перенесення старту космічного корабля багаторазового використання Discovery через несправності в електросистемі одного з двигунів.

На нараді в NASA фахівці висловилися за необхідність повністю усунути несправності. "Тепер запуск шатла повинен відбутися щонайменше на добу пізніше, ніж планувалося", - вказали в NASA.

Старт "човника" планувався на вівторок, 2 листопада, о 15:52 за часом Східного узбережжя США (21:52 за Києвом). Запуск перенесено на четвер, 4 листопада, 15:29 за часом Східного узбережжя США.

Виявлена несправність - не перша проблема, яка виникла на Discovery в ході підготовки до майбутнього польоту корабля.

Так, минулого тижня в одному з двигунів маневрування був виявлений витік. І, хоча він був успішно усунутий, через ремонтні роботи запуск шатлу був перенесений з 1 на 4 листопада.

Разом з тим у четвер вірогідність гарної погоди, необхідної для запуску шаттла, складе, за даними метеорологів, лише 30%. При цьому на п'ятницю синоптики дають більш оптимістичний прогноз.

Майбутній політ стане 39-м і останнім для Discovery, який першим з усіх шатлів в американському космічному флоті піде у відставку.

Найстарший з перебуваючих в експлуатації шатлів Discovery став третім з п'яти американських кораблів, які входили до складу космічного флоту США.

Свій перший політ цей "човник" здійснив 30 серпня 1984 року. Він доставляв в космос найрізноманітніші вантажі. На його "рахунку" вивід на орбіту космічного телескопа Hubble, а також дві експедиції з його обслуговування. Крім того, з Discovery був запущений зонд "Улісс".

Читайте також:

NASA планує відправити космонавтів на Марс і залишити їх там назавжди

Теорія відносності Ейнштейна під сумнівом: гряде відкриття паралельних світів

Учені знайшли край Всесвіту

Науковці з'ясують, чи не є навколишня реальність ілюзією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: