NASA запустило новітній метеорологічний супутник

Запуск нового метеорологічного супутника GOES-P (Geostationary Operational Environmental Satellite-P) відбувся з космодрому на мисі Канаверал у штаті Флорида.

Національне аерокосмічне агентство США запустило новітній метеорологічний супутник GOES-P (Geostationary Operational Environmental Satellite-P).

Ракета-носій "Дельта-4" із супутником стартувала з космодрому на мисі Канаверал о 18:57 за східним часом. Вже в найближчі години супутник буде виведений на цільову орбіту.

Після досягнення орбіти супутнику буде присвоєно порядковий номер 15, після чого він почне збирати інформацію про кліматичні зміни і посилати її назад на Землю. У NASA відзначають, що дані, отримані із супутника, дозволять здійснювати більш точні спостереження за атмосферними явищами і прогнозувати ті або інші природні катаклізми.

Зазначимо, що супутник під назвою GOES-P (геостаціонарний експлуатаційний супутник спостереження за навколишнім середовищем) стане частиною американської системи GOES, представленої на орбіті чотирма аналогічними апаратами. Місія новітнього супутника розрахована на 10 років.

Читайте також:

Україна посіла четверте місце у світі за кількістю пусків ракет

У Мексиці впав російський супутник

Іран розробив новий вид зброї, щоб дати відсіч американцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: