NASA запустило новітній метеорологічний супутник

Запуск нового метеорологічного супутника GOES-P (Geostationary Operational Environmental Satellite-P) відбувся з космодрому на мисі Канаверал у штаті Флорида.

Національне аерокосмічне агентство США запустило новітній метеорологічний супутник GOES-P (Geostationary Operational Environmental Satellite-P).

Ракета-носій "Дельта-4" із супутником стартувала з космодрому на мисі Канаверал о 18:57 за східним часом. Вже в найближчі години супутник буде виведений на цільову орбіту.

Після досягнення орбіти супутнику буде присвоєно порядковий номер 15, після чого він почне збирати інформацію про кліматичні зміни і посилати її назад на Землю. У NASA відзначають, що дані, отримані із супутника, дозволять здійснювати більш точні спостереження за атмосферними явищами і прогнозувати ті або інші природні катаклізми.

Зазначимо, що супутник під назвою GOES-P (геостаціонарний експлуатаційний супутник спостереження за навколишнім середовищем) стане частиною американської системи GOES, представленої на орбіті чотирма аналогічними апаратами. Місія новітнього супутника розрахована на 10 років.

Читайте також:

Україна посіла четверте місце у світі за кількістю пусків ракет

У Мексиці впав російський супутник

Іран розробив новий вид зброї, щоб дати відсіч американцям

ВідеоNASA запустило новітній метеорологічний супутник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: