NASA знайшло на Землі докази існування "чужих"

Дослідники виявили на дні солоного озера Моно в Каліфорнії "чужі" форми життя - бактерії, які живуть в середовищі, багатому на миш'як. Як відомо, миш'як для живих істот отруйний.

 Американське аерокосмічне агентство NASA визнало можливість існування на Землі "чужих" форм життя, яким, як правило, приписують інопланетне походження. Дослідники виявили на дні солоного озера Моно в Каліфорнії бактерії, які живуть в середовищі, багатому на миш'як. Як відомо, миш'як для живих істот отруйний.

Можливо, бактерії являють собою так звану "тіньову" форму життя, яка існує в тандемі з розумною, але, на відміну від неї, є постійною.

Ввечері у четвер, 2 грудня, NASA офіційно оголосить про це "астробіологічне відкриття".

Теоретики астробіології дотримуються теорії про те, що на одній планеті за багато мільярдів років життя повністю змінюється безліч разів. Особливо "недовговічне" розумне життя. Людство існує лише якийсь відрізок часу, тоді як інші форми життя на зразок бактерій "кочують" з однієї космічної епохи в іншу.

Вчені, таким чином, не виключають, що знайдені в каліфорнійському озері бактерії як раз і є представниками попереднього життя на Землі.

Дослідники також припустили, що такі бактерії є "законсервованими" формами життя, які не гинуть в отруйному і ворожому середовищі інших планет, а при сприятливих умовах розвиваються і породжують більш складні організми.

Читайте також:

Космічний апарат вперше в історії добув кисень у інопланетній атмосфері

Супутник Сатурну нагадує Землю в момент зародження життя

Учені знайшли нові підтвердження життя на Марсі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: