Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
NASA зробило приголомшливий знімок суперцвітіння макових полів у Каліфорнії

NASA зробило приголомшливий знімок суперцвітіння макових полів у Каліфорнії

Маки зацвіли після тривалої посухи.

У Каліфорнії (США) значна кількість опадів у березні і квітні породили появу полів апельсинових маків в ландшафті макового заповідника в долині Антилопи. NASA поділилася приголомшливим супутниковим зображенням вогняно-помаранчевих квітів, видимих з космосу.

Про це пише Science Times.

З початку року в січні і лютому 60 відсотків Каліфорнії потерпали через дуже  посушливу погоду і посуху.

"Дощі припинилися з Різдва", - сказав Річард Мінніх, професор географії на факультеті наук про Землю в Каліфорнійському університеті.

Він додав, що це зима була холодною, що пригнічувало ріст рослин. Фахівець застерігав, що у разі подальшої відсутності дощів у Каліфорнії можуть настати  проблеми із рослинами та землею.

Однак штат Каліфорнія таки дочекався достатньої кількості опадів, які призвели до виникнення суперцвітіння. У Каліфорнійському заповіднику маків Долини Антилоп, розташованому в Ланкастері, в березні і квітні випало близько 27 см опадів, що майже на 10 см більше, ніж в середньому.

Завдяки дощу величезна кількість апельсинових маків заповнила долину так щільно, що супутник NASA зміг зробити зображення цвітіння польових квітів, коли він перебував на орбіті.

суперцвітіння в Каліфорнії
earthobservatory.nasa.gov

Нагадаємо, камені, залишені стародавніми марсіанськими річками, були виявлені NASA в деталях з використанням експерименту з візуалізації з високою роздільною здатністю (HiRISE). Через мільярди років після того, як вода текла марсіанською поверхнею востаннє, залишений ефект добре видно з орбіти. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції