Наступного року люди їздитимуть на мотоциклах-трансформерах

Основна ідея мотоцикла-трансформера Uno III, який працює на електриці полягає в тому, що на невеликих швидкостях він володіє характеристиками одноколісного електричного велосипеда.

Uno III_5
switched.com
Uno III
Інженери BPG Motors розробили мотоцикл-трансформер Uno III, який працює на електриці. Вже в наступному році трансформер Uno III надійде у вільний продаж, прогнозує Бенджамін Гулак, керівник BPG Motors. Орієнтовна вартість і технічні характеристики новинки поки не повідомляються.

На створення такого засобу інженерів надихнули переповнені вулиці мегаполісів.

Основна ідея такого транспортного засобу полягає в тому, що на невеликих швидкостях Uno III володіє характеристиками одноколісного електричного велосипеда. Відповідно менше проблем з паркуванням, він легко стає в ліфт, мотоцикл можна перевозити в громадському транспорті.

З іншого боку Uno III можна легко перетворити на двоколісний мотоцикл, причому прямо під час руху. Розкладений варіант здатний розганятися до 60 км/год і запасом ходу приблизно 50 кілометрів.

Розробники впевнені, що для мешканців перенаселених мегаполісів такий універсальний транспортний засіб стане справжнім порятунком.

Читайте також:

Smart створив маленький двомісний кабріолет

Створено концепт-кар майбутнього з магнітною левітацією

Німці показали автомобіль майбутнього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: