Наступного року з'являться літаючі автівки

Літаючі машини можуть з'явиться в містах вже наступного року.

Ентузіаст з Британії вирішив встановити світовий рекорд, добравшись на автомобілі з прикріпленим до неї парашутом з Лондона до Західної Африки.

Там, де проїхати буде неможливо, Нейл Лаугтон долатиме відстань повітрям. Його баггі під назвою Skycar завдяки парашуту і великому пропелеру здатний літати із швидкістю 110 км/год, запевняє гонщик. Машина може пересуватися на висоті 600-900 м. На ній Нейл Лаугтон планує пролетіти над Піренеями і Гібралтарською протокою.

Незвичайна подорож займе у нього 42 дні. За цей час він подолає відстань 4,6 тис кілометрів, побувавши у Франції, Іспанії, Марокко, Малі і Сенегалі і потім повернеться назад.

Крім того, є інформація про те, що скоро в містах можуть з'явитися машини, що літають. Вони виконуватимуть, перш за все, рятувальні функції. Компанії Urban Aeronautics і Cimatron оголосили про початок розробки автомобіля X-hawk, що літає, який можна з успіхом використовувати в надзвичайних ситуаціях, повідомляє Autoblog.

Перша комерційна версія апарату має з'явитися вже до 2010 року. Дана модель, на думку творців, виявиться незамінною в умовах міста, де швидке пересування в умовах заторів утруднене.

Машина, що літає, буде здатна розвивати швидкість 250 км/год. Вона зможе перевозити до 1362 кг. Сам автомобіль важить 2 тонни. X-hawk вміщує 11 осіб і одного пілота. Згідно із прогнозами, вартість одній такої машини складе від 3 млн до 6 млн доларів.

Читайте також:

Англійська принцеса залишилися без коліс

Автошоу в Детройті стало дзеркалом економічної кризи

У доньки Тимошенко авто за 100 тис. дол.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: