Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Науковці передбачають дуже важку епідемію грипу цієї зими

Цей різновид інфекції становить серйозну небезпеку для здоров'я дітей і людей молодше 50 років.

Американські експерти з охорони здоров'я передбачили, що сезонна епідемія грипу взимку 2019-2020 років може виявитися дуже важкою порівняно з іншими спалахами інфекції за останні 15 років. На це вказує те, що широке поширення вірусів певних штамів почалося раніше, ніж звичайно на кілька місяців.

Про це повідомляється в пресрелізі на MedicalXpress.

За словами фахівців, ті типи вірусів грипу, що викликають інфекції в березні-квітні, в цей час заражають людей в південних штатах США. Цей різновид інфекції не становить серйозної небезпеки для людей похилого віку, на яких зазвичай припадає велика частка смертей, проте несе загрозу для здоров'я дітей і людей молодше 50 років.

У країні вже зареєстровано 1,7 мільйона випадків захворювання на грип, 16 тисяч людей було госпіталізовано, а число смертей досягло 900. Серед симптомів захворювання: лихоманка, блювота і діарея. Попередній сезон грипу, який був помірним, хоча і тривалим, закінчився 49 тисячами смертей і 590 тисячами випадків госпіталізації. У 2017-2018 роках епідемія грипу була більш смертоносною і забрала життя 61 тисячі американців.

Існує ймовірність, що сезон грипу досягне свого піку в цьому місяці, що було б незвичайно рано. Сезон грипу зазвичай не досягає апогею до лютого. За словами фахівців, це може бути передвісником дуже поганої епідеміологічної ситуації.

Відео Сила щеплень: як вдалось практично побороти грип на передовій

Військові медики відзначають, на фронті, незважаючи на складні побутові умови, коли воякам доводиться жити у землянках, а ще мерзнути в окопах, грипу фактично не має. Імунологи переконують, що вся справа в щепленні від грипу і секрет не лише в якості вакцини, а в кількості вакцинованих. Як і що колють воякам на передовій – дивіться далі.  

Сила щеплень: як вдалось практично побороти грип на передовій

Залиште свій коментар

Вибір редакції