Науковці розкрили таємницю зникнення кораблів і літаків в Бермудському трикутнику

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Науковці розкрили таємницю зникнення кораблів і літаків в Бермудському трикутнику

Шестикутні хмари, виявлені в Бермудському трикутнику, виступають такими собі "повітряними бомбами".

Дослідники скористалися знімками зі супутників, аби отримати відповідь на найпопулярнішу загадку. Тепер вони вважають, що їм вдалося розкрити таємницю і зрозуміти, яким чином в Бермудському трикутнику зникають не тільки кораблі, а й літаки.

Про це повідомляє видання Big Think.

У регіоні в північній частині Атлантичного океану за весь час зникло і розбилося величезна кількість літаків і кораблів. Деякий час тому метеорологи запропонували ще одну гіпотезу, яка багатьом здається найбільш правдоподібною.

Викликати численні аварії в Бермудському трикутнику можуть шестикутні хмари. Вони відрізняються від інших хмар тим, що здатні створювати потоки, де швидкість вітру досягає позначки в 270 км/год. Подібні явища можуть провокувати не тільки падіння літаків, але і крах кораблів. Вчені вивчили знімки з супутника і встановили, що деякі хмари можуть досягати величезних розмірів, до 80 км. Хвилі всередині хмар водночас досягають 13 метрів. Додатково присутня потужна турбулентність, яка дуже небезпечна для літаків. Ще однією особливістю літаків є їхні прямі краї.

Науковець Ренді Червені заявив, що шестикутні хмари, виявлені в Бермудському трикутнику, виступають такими собі "повітряними бомбами". Все, що потрапляє до цієї області, може бути збито або потоплено.

Нагадаємо, на супутнику Сатурна знайшли ознаки життя. Супутник покритий великим океаном, який захований під величезною товщею льоду.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація