Науковці створили невидиму клавіатуру (відео)

Розробники стверджують, що будь-який бажаючий може швидко навчитися сліпому друку на сенсорному екрані навіть при відсутності клавіш з символами.

Американська компанія SnapKeys розробила програму SnapKeys 2i, яка є предиктивною системою введення тексту - приблизно такою самою, як і поширена Т9.

Головна її особливість у тому, що всі букви згруповані по 6-7 штук у чотирьох маленьких областях по краях дисплея смартфона або планшетного комп'ютера.

У процесі навчання (автори запевняють, що він дуже швидкий) користувач бачить букви, а в подальшому вони перестають виводитися на екран. Коли слово починають друкувати, програма сама його "вгадує" і показує в центрі екрана.

Важко сказати, наскільки зручною буде така система набору тексту, але її безсумнівними перевагами є звільнення дисплея від віртуальної клавіатури і відсутність необхідності вишукувати потрібну літеру.

SnapKeys 2i не планують випускати у вигляді завантажуваного додатку. Замість цього амбітні розробники мають намір вести переговори з виробниками мобільних пристроїв і добитися того, щоб програма спочатку була присутня у виробах.

Читайте також:

Apple випустить "iPhone для бідних"

Створено перший у світі планшетник для дітей

LG випустив перші в світі 3D-смартфон і планшет (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: