Науковці з’ясують, чи не є навколишня реальність ілюзією

Американські учені створюють пристрій, який перевірить, чи знайомий нам Всесвіт не є всього-навсього своєрідною голограмою.

Вчені з Fermilab зараз працюють над створенням пристрою "Голометр" (Holometer), за допомогою якого вони зможуть спростувати все, що людство наразі знає про Всесвіт.

Більш точно, за допомогою цього пристрою вчені зможуть довести або спростувати шалене припущення про те, що тривимірний Всесвіт у такому вигляді, як ми його знаємо, просто не існує, будучи нічим іншим, як своєрідною голограмою.

Нагадаємо, нещодавно австралійські фізики знайшли дані, що ставлять під сумнів теорію відносності Ейнштейна, а з нею і всі наріжні положення сучасної науки. Вчені не виключають відкриття паралельних світів.

Учені, вивчивши процес проходження світла віддалених галактик через утворені сполуками металів космічні хмари, дійшли висновку, що число альфа не є константою, як це вважалося в сучасній науці. Число може змінюватися в залежності від того, з якої точки простору здійснюється його обчислення.

Якщо буде остаточно доведено, що альфа не постійна, а змінна величина, сучасна наука позбудеться ще одного положення, що здавалося непорушним, - симетрії Лоренца.

Цей закон лежить в основі спеціальної теорії відносності Ейнштейна і постулату про незмінність швидкості світла.

Читайте також:

Теорія відносності Ейнштейна під сумнівом: гряде відкриття паралельних світів

Учені знайшли край Всесвіту

У Британії довели, що Бог не створював світ

Вчені відкрили матерію, яка не підкоряється законам гравітації

Астрономи знайшли найвіддаленіше місце у Всесвіті

Нова теорія появи Всесвіту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: