Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Науковці знайшли невідому раніше бактерію, що спричиняє хворобу Лайма

Хворобу передають кліщі.

Кліщ, хвороба Лайма
Forbes
Вона отримала назву B. mayonii.
Дослідники з лікарні Майо нещодавно знайшли нову бактерію роду Borrelia, яка призводить до виникнення хвороби Лайма. Вона отримала назву B. mayonii.

Як повідомляє Forbes, дослідники з лікарні Майо виявили, що зразки крові 6 осіб з 9 тисяч протестованих пацієнтів за період 2012-14 років не збігається з Borrelia burgdorferi – бактерією, яка, як думали науковці раніше, і викликає хворобу Лайма. Новий вид бактерії науковці назвали B. mayonii.

Поки що новий вид бактерії знайшли лише на  Середньому Заході США. Зразки крові жителів інших 43 штатів не дали позитивних результатів до B. mayonii.

Зазначимо, хвороба Лайма – це інфекційна хвороба, яку спричиняють щонайменше три види бактерій роду Borrelia типу спірохети. Хворобу передають кліщі. Захворювання і досі важко діагностувати, бо навіть ті, хто мають класичні симптоми, можуть мати низький рівень бактеріальних спірохетів.

Нагадаємо, у світі почало з'являтися все більше випадків вірусу Зіка. Лихоманка потрапила у 2015 році з Африки і Азії до Південної Америки і дуже швидко поширилася материком. Зараження відбувається через укуси комарів. Нещодавно Всесвітня організація охорони здоров'я визнала, що вірус лихоманки Зіка загрозою світового масштабу, і оголосила режим надзвичайного стану.

вирус Зика

Залиште свій коментар

Вибір редакції