Найбагатша людина Індії запустила безкоштовний 4G інтернет для мільярда співвітчизників

Дата публікації
Найбагатша людина  Індії запустила безкоштовний 4G інтернет для мільярда співвітчизників

Мукеш Амбані зі своїм сином під час презентацією мережі «Jio». / Reuters

Найближчим часом мережею "Reliance Jio" зможуть користуватися 90% населення країни.

Найбагатша людина Індії мільярдер Мукеш Амбані запустив у своїй країні новий сервіс "Reliance Jio" - мережу 4G, яка покриває 80% території країни. У вівторок в Нью-Делі пристрій в мережі Reliance показував швидкість завантаження 21 мегабіт в секунду.

До кінця 2016 року індійці зможуть користуватися інтернетом "Reliance Jio" безкоштовно, а після того він коштуватиме 149 рупій на місяць ($ 2,25), передає CNN.

Зараз лише п'ята частина дорослого населення Індії має доступ до мережі інтернет. Якщо мережа "Jio" буде успішною, в найближчі роки сотні мільйонів індійців зможуть користуватися інтернетом - у більшості випадків через смартфони.

Амбані вклав мільярди доларів у побудову майже 100 тисяч телекомунікаційних веж по всій Індії. За його оцінками, "Jio" вже охоплює близько 18 тисяч міст і 200 тисяч сіл. Його мета полягає в тому, щоб до березня 2017 року інтернетом користувалися 90% населення.

Нагадаємо, Національна комісія з регулювання зв'язку (НКРЗІ) планує розпочати впровадження в Україні технології 4G у кінці 2016 року. Завершити дослідження радіочастотного ресурсу (РЧР) планують вже у листопаді 2016 року. Після цього розпочнеться фаза імплементації, яку планується завершити упродовж 2017 року.

 

Наступна публікація