Найближчої доби на Землю впадуть військові супутники Росії і США

Дата публікації
Перегляди
3183
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найближчої доби на Землю впадуть військові супутники Росії і США

Супутники можуть впасти практично де завгодно. Ілюстрація / Фото: Роскосмос

Зона ймовірного падіння уламків тягнеться на тисячі кілометрів.

Космічні апарати військового призначення Росії і США впадуть на Землю в найближчу добу з різницею в декілька годин.

28 березня в 3:28 МСК з помилкою у вісім годин, як у більшу, так і в меншу сторону, на Землю впаде російський військовий апарат "Космос 2371", повідомляє Стратегічне командування США.

Ймовірна зона падіння уламків супутника тягнеться від східного узбережжя Канади уздовж Атлантичного океану до південного краю Африки, через Індійський океан, через Австралію, вздовж Тихого океану і вздовж території США.

Американський військовий супутник Explorer 8, виведений на навколоземну орбіту 3 листопада 1960 року, має впасти 28 березня в 11:23 МСК. Похибка розрахунків часу його падіння становить плюс-мінус 11:00.

За попередніми даними, в зону падіння уламків супутника потрапляють північно-західне узбережжя Африки, Східна Європа, Південні райони Росії, кавказькі країни, країни Центральної Азії, Китай, острови Океанії, центральна і східна частини Південної Америки.

Згідно з відкритими джерелами, "Космос-2374", є ретрансляційним супутником типу "Гарпун". Вважається, що апарати "Гарпун" були розроблені для заміни супутників "Гейзер", призначених для ретрансляції даних з низькоорбітальних розвідувальних апаратів.

"Космос-2371" припинив роботу в 2009 році. Російський супутник був запущений на орбіту 4 липня 2000 року з космодрому Байконур.

Американський супутник Explorer 8 - науковий апарат, запущений на орбіту в інтересах військового відомства США. Його дослідження підтвердили присутність гелію в верхніх шарах атмосфери.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3183
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація