Найпотужніший супутник зв'язку запущено з Байконура

За наступні 10 років новий апарат зможе задовольнити зростаючий попит на широкосмуговий доступ в інтернет.

На космодромі Байконур запущена ракета "Протон-М" з американським супутником зв'язку ViaSat-1. Про це повідомили в прес-службі російського Федерального космічного агентства.

Старт відбувся о 22:48 по Москві (21:48 за Києвом). Виведення космічного апарата на геостаціонарну орбіту очікується 20 жовтня, через 9 годин 12 хвилин після старту.

ViaSat-1 - це найпотужніший супутник в світі, побудований для американської комунікаційної компанії ViaSat. За наступні 10 років новий апарат зможе задовольнити зростаючий попит на широкосмуговий доступ в інтернет на території Північної Америки і Гавайських островів. Його розрахунковий час служби - 15 років.

Запуск здійснено в інтересах низки провідних компаній на ринку широкосмугового зв'язку, включаючи Loral, Telesat і Eutelsat. Контракт на використання ракети-носія "Протон-М" уклала компанія International Launch Services Inc (ILS). Контрольний пакет у ILS належить ФГУП "Державний космічний науково-виробничий центр імені М. В. Хрунічева", який є розробником і виробником ракети-носія і розгінного блоку.

Читайте також:

На Землю може впасти ще один супутник

NASA нарахувало понад мільярд позаземних цивілізацій

Шеститонний американський супутник розсипався над Канадою

NASA оприлюднило найточнішу топографічну карту Землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: