Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дані передають 93% сайтів для дорослих.

Соціальна мережа Facebook, пошуковик Google і бази даних Oracle відстежують порно, яке ви дивитеся. Про це повідомляє The New York Times.

Дослідники з компаній Microsoft, Carnegie Mellon і Університету Пенсільванії аналізували дані з понад 22 тисяч порносайтів та ідентифікували засоби відстеження, які передають дані третім особам. Фахівці встановили, що 93% всіх вивчених сторінок порносайтів передають дані користувачів третій стороні.

Також дослідження показало, що навіть перегляд дорослих відео у режимі "інкогніто" в браузері не захищає вас від витоку інформації.

Для передавання інформації використовують спеціальні трекери. Так, Google або його дочірні компанії мали трекери на 74% сайтів, Oracle 24% і Facebook - 10%. Розміщують на сайтах їх з різних причин. Наприклад, для відстеження трафіку на сайті. Що саме відбувається з отриманими даними і які конкретно дані вивчають, встановити важко, наголошується у статті.

Також під час дослідження було встановлено, що лише 17% порносайтів були зашифровані, а тому решта користувачів залишаються незахищеними.

Представники Facebook і Google заявили, що не використовують інформацію, зібрану від відвідувачів порносайтів, для створення маркетингових профілів і реклами. В Oracle інформацію не коментували. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції