Неофіційна версія Windows 7 заражена трояном

Користувачі скаржаться, що в новій версії Windows є троян, який викачує з комп’ютера особисту інформацію та краде гроші.

Windows 7
cnews.ru
Скріншот Windows 7
В неофіційних копіях реліз-кандидата операційної системи Windows 7, поширюваних через торрент-портали, виявлений троян.

Про це скаржаться користувачі торрент-трекера Mininova.

У дистрибутиві неофіційного реліз-кандидата Windows 7 користувачі виявили файл codec.exe. Антивірусні програми ідентифікують його як троян.

За даними користувача з ніком Wungun, це троян Falder. Він встановлює на комп'ютер підробні антивіруси. Вони, як правило, націлені на крадіжку особистих даних користувача і здобуття від нього грошових коштів шахрайським шляхом.

Реліз-кандидат операційної системи Windows 7 був викладений у відкритому доступі на сайті Microsoft пізно увечері 4 травня. 30 квітня він був розісланий передплатникам сервісів MSDN та Technet.

Скачати майже готову Windows 7 з сайту Microsoft можна як мінімум до липня. Термін дії реліз-кандидата закінчується першого червня 2010 року. Потім користувачам запропонують купити систему.

Розробка операційної системи Windows 7 почалася в 2000 році (тоді вона називалася Blackcomb, а її вихід планувався на 2005 рік). Вперше вона була публічно продемонстрована 28 жовтня 2008 року.

Передбачається, що остаточна версія Windows 7 вийде не пізніше початку 2010 року.

Читайте також:

Поліція шукає хакера, який атакував комп’ютери NASA

Автори статті New York Times про вірус заразили ним саму статтю

Білл Гейтс сприяє медичній революції

Блог Мєдвєдєва б'є рекорди: більше 20 тисяч користувачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: