Неонацисти зламали сайт "Бухенвальда"

Зловмисники стерли вміст стартової сторінки www.buchenwald.de і стартової сторінки іншого меморіального комплексу "Дора-Міттельбау", розмістивши на них праворадикальну символіку і неонацистські гасла.

Хакери-неонацисти 28 липня зламали сайт меморіального комплексу "Бухенвальд", створеного на місці однойменного концентраційного табору, повідомило агентство dpa.

Зловмисники стерли вміст стартової сторінки www.buchenwald.de і стартової сторінки іншого меморіального комплексу "Дора-Міттельбау", розмістивши на них праворадикальну символіку і неонацистські гасла, в тому числі обіцянку: "Ми повернемося".

Крім того, сайти "Бухенвальда" і "Дора-Міттельбау" були залінковани хакерами на сайти, де містилися ревізіоністські матеріали про заперечення Голокосту.

Співробітникам меморіального комплексу вдалося видалити неонацистські символи і посилання з головної сторінки сайту до полудня 28 липня. Коли сайт "Бухенвальда" буде остаточно відновлений, не повідомляється.

На даний момент на сайті www.buchenwald.de наголошується, що онлайн-сервіси Фонду пам'яті Бухенвальда та Дора-Міттельбау обмежені. Поліція веде розслідування.

Читайте також:

Влада США легалізувала злам смартфонів

Яценюк закрив усі свої блоги через хакерів

Заарештований учасник крадіжки електронних адрес власників iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: