Невідомий троян відкриває доступ до банківських паролів

Вкрадені відомості переправляються на сервер хакерів, які потім можуть перерахувати гроші з кредитних карт на контрольовані ними рахунки.

В Інтернеті виявився новий троянський вірус, що відкриває кіберзлочинцям вільний доступ до банківських паролів користувачів заражених комп'ютерів. Фахівці кажуть, що з таким складним вірусом стикаються вперше.

Вірус, що одержав найменування Clampi стрімко поширюється, заразивши вже тисячі комп'ютерів, поки в основному у Великобританії і США. Зараження в Інтернеті відбувається непомітно, поки користувач вводить паролі та інші відомості.

Вкрадені відомості переправляються на сервер хакерів, які потім можуть перерахувати гроші з кредитних карт на контрольовані ними рахунки. Фахівці підрахували, що в даний час цим трояном заражено вже 4,5 тис. сайтів, на яких користувачі залишають конфіденційну фінансову інформацію.

Заражені, зокрема, сайти низки великих британських банків. У списку жертв вірусу опинилися також компанії, що обслуговують кредитні карти, інтернет-казино, мережеві магазини, сайти кредитних організацій і навіть сторінки урядових установ.

Фахівці вважають новий троянський вірус одним з найнебезпечніших для комп'ютерів, у яких використовується операційна система Microsoft Windows.

Перша хвиля розповсюдження вірусу відзначалася фахівцями ще в липні, однак найближчим часом не виключається повторна хвиля, яка може охопити вже кілька країн. Передбачається, що метою хакерів стануть онлайнові банківські системи.

Читайте також:

Опубліковано код трояна, який перехоплює дзвінки Skype

Новий троян видає себе за неіснуючий антивірус "Касперського"

"Антипіратський" троян псує mp3-файли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: