Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невідомий хакер вкрав більше 100 млн паролів користувачів ділової соцмережі LinkedIn

Раніше представники соцмережі повідомляли про 6,5 млн викрадених паролів

Представники соціальної мережі LinkedIn зізналися, що хакер викрав понад 100 млн паролів користувачів кілька років тому, пише "ТАСС".

Невідомий хакер у 2012 році, за повідомленням представників ділової соцмережі, викрав 6,5 млн паролів, втім наразі з'ясувалось, що їхня кількість становить близько 117 млн.

У LinkedIn заявляють, що компанія "вживає негайні кроки для того, щоб анулювати паролі порушених облікових записів, а також зв'язується з користувачами з проханням змінити паролі".

При цьому, видання наголошує, що за даними Forbes, хакер намагався продати викрадені паролі користувачів соцмережі за $ 2,5 млн в Інтернеті.

Нагадаємо, 5 травня, в магазині додатків AppStore стався глобальний збій в системі пошуку - там неможливо знайти програми за ключовим словами. Приміром, із магазину зникли додатки відеохостингу Youtube, фотосервісу Instagram, іграшки Candy Crush Saga, соцмережі "ВКонтакте" тощо. При цьому за прямими посиланнями на сторінки цих сервісів в AppStore програми можна знайти. Про те, що збій глобальний, свідчать численні скарги користувачів сервісу в соціальних мережах. Водночас наразі інформації про збій на сайті та в офіційних акаунтах Apple в соцмережах немає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції