Нейробіологи "подовжили" дитинство – вони не вважають дорослими людей до 30 років

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це перехід, що має багато нюансів.

Якщо вам потрібна відповідь тим, хто радить "подорослішати", або виправдання за постійний перегляд відео з котиками, які ви щиро вважаєте смішними, у нейробіологів все це є, пише ВВС.

На думку вчених, які вивчають мозок і нервову систему, люди не стають повністю "дорослими", доки їм не виповниться 30 років, і це може статися в різний час.

Так, наприклад, дослідження показують, що люди у віці 18 років все ще зазнають змін в головному мозку, які можуть вплинути на поведінку і підвищити ймовірність розвитку психічних розладів.

Професор Пітер Джонс з Кембриджського університету каже: "Насправді ми маємо на увазі те, що  визначати час, коли людина переходить з дитинства до дорослого життя, виглядає дедалі абсурдніше".

"Це перехід, що має багато нюансів, і йдуть на нього десятиліття", - додає він. Так, процеси, серед яких підвищення провідності нервів, побудова нейронних мереж і "обрізання" небажаних з'єднань, починаються в утробі матері і тривають протягом десятиліть.

На його думку, системи освіти, охорони здоров'я і права, полегшують свою роботу завдяки таким визначенням.

У багатьох країнах, коли вам виповниться 18 років, ви можете проголосувати, купити алкоголь, отримати іпотечний кредит, і бути "дорослим" перед обличчям проблем із поліцією.

Незважаючи на це, професор Джонс говорить, що, на його думку, досвідчені судді у кримінальних справах визнають різницю між 19-річним підсудним і "загартованим злочинцем" у віці 30 років.

"Я думаю, що система адаптується до того, що ховається в усіх на очах: люди не перетворюються з гусені на метелика", - сказав він. Джонс відзначає, що дорослішання не раптово змінює дитинство, це довгий і тривалий шлях.

Нагадаємо, учені розробили унікальний препарат, який рятує мозок від старіння. Експериментальні ліки, які підтримують клітини мозку дають надію на лікування втрати пам'яті, проблем з ухваленням рішень та інших розумових порушень, які часто зустрічаються в літньому віці.Такий ефект має забезпечити лише одна таблетка на день.

Залиште свій коментар

Вибір редакції