"Нейроінтерфейс вже скоро". Маск анонсував пристрій для з'єднання комп'ютера з мозком людини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Винахідник пообіцяв невдовзі поділитися успіхами компанії Neuralink.

Мільярдер та винахідник Ілон Маск невдовзі розповість про досягення своєї компанії Neuralink, яка займається розробкою нейроінтерфейсу.

Про це пише Science Alert .

Маск пообіцяв виданню "скоро" розповісти про успіхи компанії заснованої 2016 року. 

Розробка "Прямого кортикального інтерфейсу", якою займається Neuralink, за словами Маска, має допомогти людям досягти більш високого рівня пізнання і дати шанс конкурувати зі штучним інтелектом, повідомляло видання Wall Street Journal в 2017 році. Однак, невідомо чи є основна мета Neuralink саме такою, або компанія займається підключенням людського мозку до комп'ютерів для споживчих додатків.

Велика частина того, над чим працює Neuralink, включаючи будь-які плани зі створення інтерфейсу між мозком і комп'ютером, досі в таємниці.

На початку квітня джерело видання Bloomberg заявило, що Neuralink протестувала на щурах новий спосіб імплантації електродів в мозок. Система нібито схожа на "швацьку машинку": з черепа видаляється шматочок кістки, а в цей отвір вставляється голка з електродами. Електроди передають і приймають сигнали від комп'ютера, створюючи інтерфейс обміну даними.

Система перебуває на рівні прототипу. Про експерименти над людьми поки нічого не відомо.

Нагадаємо, нещодавно Єврокомісія розробила сім ключових вимог до штучного інтелекту у межах проекту з визначення на практиці етичних принципів, за якими він має розвиватись у Європі. Як зазначається, вимоги створили на основі роботи групи експертів, група яких була утворена 2018-го року. Там наголосили, що етичний вимір штучного інтелекту - не предмет розкоші і не те, чим можна нехтувати. Як пояснюється, лише за умови довіри суспільство зможе сповна використовувати технології.

ВідеоУ Китаї чоловік перед смертю поєднав штучний інтелект та аудіосистему зі своїм голосом

Ще за життя невиліковно хворий чоловік потурбувався, аби його родина легше пережила втрату. І для цього створив аудіосистему зі своїм голосом. Далі за справу взявся штучний інтелект. Що з того вийшло - у сюжеті.  

У Китаї чоловік перед смертю поєднав штучний інтелект та аудіосистему зі своїм голосом

Залиште свій коментар

Вибір редакції