Незрозуміла несправність у Facebook унеможливила роботу бізнес-сторінок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проблема виникла тільки на комп'ютерах з програмним забезпеченням Windows.

Соціальна мережа Facebook натрапила на помилку, яка не дозволяє робити публікації з ПК Windows на публічних бізнес-сторінках. Під час спроби опублікувати щось, текстове поле для написання нового повідомлення не завантажується.

Facebook, несправність

Як свідчать дані DownDetector, про технічні несправності користувачі почали активно повідомляти від 15:00 вівторка, 26 вересня.

Найчастіше скарги юзерів надходять зі сходу США, Великобританії, півночі Франції, Нідерландів, Бельгії, заходу Німеччини. З тією самою проблемою стикнулись і користувачі України.

Facebook, несправність. регіони

При цьому проблема не виникає на комп'ютерах Mac, де користувачі можуть розмістити повідомлення без проблем. Згодом повідомлення про неможливість зробити публікацію стали надходити і від користувачів особистих сторінок.

У Facebook поки не прокоментували несправність у роботі соцмережі.

Нагадаємо, Європейський Союз вимагає від  Facebook змінити свої "оманливі" умови користування згідно з правилами блоку до кінця року – інакше соцмережі загрожують фінансові санкції.

ВідеоFacebook запускає перевірку фотографій та відеозаписів на достовірність

Публікаціям будуть виставляти бали за шкалою від одного до нуля. Соціальна мережа не проводитиме оцінку контенту самостійно - замість цього Facebook уклав контракт з 21 компанією, які будуть займатися факт-чекінгом. Така система дозволить компанії боротися з фейковими новинами.

Facebook запускає перевірку фотографій та відеозаписів на достовірність

Залиште свій коментар

Вибір редакції