Німці показали автомобіль майбутнього

Компанія "Мерседес-Бенц" готова втілити "майбутнє" в життя своїм концептом F800 Style. У Німеччині вже пройшли тести нового концептуального автомобіля.

У Німеччині пройшли тести нового концептуального автомобіля "Мерседес-Бенц".

"Автомобілі майбутнього" із завидною постійністю з'являються в різних куточках світу, але в силу різних обставин поки не змогли стати серійними. Піонером у цьому плані може стати компанія "Мерседес-Бенц", яка готова вже завтра втілити "майбутнє" в життя своїм концептом F800 Style.

Варто відзначити, що в теперішньому вигляді автомобіль F800 Style навряд чи потрапить у серію, але безліч технічних рішень вже зовсім скоро будуть використані на нових моделях компанії. Серед найбільш помітних нововведень можна виділити зсувні задні двері, гібридні силові установки, а також інноваційний круїз-контроль.

З дверима, в принципі, все зрозуміло, а от про інші інновації варто розповісти більш докладно. Гібридна силова установка концепту F800 Style являє собою тандем 272-сильного двигуна внутрішнього згорання і електромотора потужністю 109 к.с.

Виключно на електротязі революційний автомобіль "Мерседес-Бенц" може проїхати близько 30 км зі швидкістю до 120 км/ч. Повна зарядка акумуляторів від спеціальної зарядної станції займе близько 15 хвилин. Від звичайної побутової розетки акумулятори заряджаються близько 5 годин. Середня витрата палива концепту складає 3 літри на 100 км.

Особливість інноваційного круїз-контролю концепту "Мерседес-Бенц" полягає в тому, що він може взяти на себе керування автомобілем, самостійно набираючи швидкість і пригальмовуючи. Зараз подібні системи встановлюються на найдорожчих моделях німецької компанії, але вже через 10 років стануть частиною обладнання більш бюджетних авто.

Першою моделлю, на якій будуть застосовані нові технічні рішення, стане нове покоління Mercedes-Benz B-класу.

Офіційний дебют концепту Mercedes-Benz F800 Style відбувся в рамках Женевського автошоу-2010.

Читайте також:

Автосалон у Женеві: красуні і тачки

Вікно у майбутнє: 60 світових прем'єр автосалону в Женеві

Названо десятку найкращих автомобілів світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: