Німецькі вчені створили невидимий смартфон (відео)

Дослідники з Німеччини розробили "уявний смартфон", керувати яким можна, тикаючи пальцем по долоні. Усе інше зробить спеціальна система.

Німецькі науковці розробили "невидимий смартфон", керувати яким можна, тикаючи пальцем у долоню, як ніби вона є екраном. Спеціальна система відстежить рухи людини і перетворить їх на команди для мобільного пристрою.

Такий дещо фантастичний сценарій втілила у життя група дослідників з Інституту Гассо Платтнера в Потсдамському університеті.

Їм вдалося створити систему, що складається з чутливої камери глибини і сенсорних датчиків і дозволяє відстежувати дотики користувача до своєї долоні з тим, що у подальшому перевести їх у зрозумілі iPhone команди, які передаються через бездротовий канал Wi-Fi.

Схожа технологія використовується в Microsoft Kinect.

Під час експериментів застосовувався досить громіздкий пристрій, який розміщується на голові. Але автори розробки сподіваються, що рано чи пізно систему можна буде вмонтувати в ґудзик на одязі або замаскувати під аксесуар, а користувачі, набираючись досвіду у "сліпому" управлінні смартфоном, зможуть виконувати все більш складні завдання.

Головним недоліком запропонованого способу взаємодії з гаджетом є неможливість повної автономії: для телефонної розмови потрібно, щоб iPhone був поруч з власником. Тому розробка німецьких фахівців є, по суті, різновидом handsfree.

Як би там не було, команда працює зараз ще й над "уявним" пультом від телевізора, який повинен вирішити проблему багатьох людей, які постійно гублять у надрах квартири ці пристрої.

Читайте також:

Спілкуватись по Skype можна буде з екранів телевізорів

Канадські вчені розробили гнучкий iPhone (відео)

iPhone і iPad викрили у шпигуванні за своїми власниками

IBM визначила 5 технологій, які змінять світ у найближчі 5 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: