Німець, француз і росіяни долетіли до Марса

Завершився другий етап проекту Марс-500, що стартує в березні 2009 року, який дозволить відправити на Червону планету реальну експедицію. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Учасники проекту Марс-500, який сьогодні завершився в Москві, провели 105 діб в ізольованому комплексі, що імітує космічний корабель, який літав на Марс.

Експеримент, в якому брали участь четверо росіян, француз і німець, є завершуючим етапом, який  передує найбільш важливому експерименту в рамках проекту "Марс 500" - 520-добового "польоту".

Завданнями експерименту були дослідження особливостей фізіологічної і психологічної адаптації членів екіпажу до умов автономного мешкання і роботи вивчення взаємодії екіпажу з персоналом центру управління експериментом за змінених умов комунікації (спілкування по електронній пошті і радіозв'язки), перевірка засобів забезпечення життєдіяльності і наукової апаратури.

Всі отримані дані будуть використані для підготовки 520-добового експерименту, що моделює політ до Марсу. Цей третій, завершуючий етап проекту почнеться орієнтовно в кінці 2009 року.

Нагадаємо, шестеро добровольців ще в кінці березня стали мешканцями "марсіанського корабля". Цей проект дозволить надалі відправити на Червону планету реальну експедицію. Експеримент пройшов на території Інституту медико-біологічних проблем у Москві.

Читайте також:

В Москві стартував експеримент з імітації польоту на Марс

Росія готує унікальну експедицію на Марс

Зонди, які шукали життя на Марсі, самі його і знищили

На Марсі нещодавно протікала вода

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: