Німецькі політики злякалися сервісу Twitter

Німецькі політики непокояться зростаючої популярності соціальних мереж, бо вони можуть впливати на хід голосування.

Деякі німецькі політики заявили про необхідність накласти деякі обмеження на роботу популярного сервісу микроблогів Twitter, який, за їх словами, може використовуватися для незаконних політичних цілей.

Побоювання головного уповноваженого по проведенню виборів Родеріха Егелера викликає той факт, що в ході запланованих на 27 вересня загальних виборів Twitter може бути використаний для обнародування проміжних результатів голосування ще до закриття політичних ділянок.

Тим самим представники тієї чи іншої політичної партії зможуть мобілізувати своїх прихильників через інтернет, щоб в останній момент спробувати змінити підсумки голосування на свою користь. Стурбованість Егелера розділяють політики як правого, так і лівого табору.

Багато хто згадує в зв'язку з цим випадок з депутатом бундестагу від ХДС Юлією Клохнер, яка на виборах президента у травні 2009 року, засідала в парламентській рахунковій комісії. Її знайомі дізналися про переобрання Хостра Келера на другий термін задовго до обнародування офіційних результатів, оскільки Клохнер поділилася підсумками голосування на персональній сторінці в інтернеті.

Щоб уникнути подібних непорозумінь на майбутніх осінніх виборах в бундестаг, генеральний секретар ХСС Дороті Бер запропонувала всім тим, хто за родом своєї діяльності має доступ до інформації про результати голосування, прийняти своєрідну "обітницю мовчання".

На даний момент обнародування результатів опитувань виборців на виході з ділянок для голосування дозволене тільки з 18:00 після закінчення голосування. За порушення закону передбачений штраф в 50 тисяч євро.

Повідомляється, що найближчим часом головний уповноважений по проведенню виборів Родеріх Егелер проведе переговори з представниками інститутів громадської думки, щоб вжити додаткових заходів по запобіганню незаконному використанню даних экзит-полів.

Читайте також:

Вчені знайшли ефективний метод лікування ВІЛ

У Бельгії дитину продали через інтернет за 25 тис. євро

Google допоміг спіймати вуличних грабіжників

В Іраку відкрився перший інтернет-магазин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: