Німецькі школярі визначили положення астероїдів точніше за NASA

Конкурс юних винахідників у Німеччині виграли двоє школярів, які на 40% точніше за НАСА визначили положення астероїдів.

У Німеччині перше місце в престижному науковому конкурсі "Юні винахідники" отримали двоє школярів – Юліан Петраш та Леннарт Шлідер з Берліна, які розробили програму з визначення положення астероїдів у космосі.

Ця програма виявилася на 40% точніше за методику, яку використовують у Аерокосмічній агенції США (NASA).

У вересні обидва школярі візьмуть участь у європейському науковому молодіжному конкурсі в Парижі і виступлять з доповіддю у Гарвардському університеті в Бостоні.

На урочистій церемонії, що відбулася у місті Оснаабрюк, міністр освіти і наукових досліджень Аннете Шаван вручила 10 нагород 17-ти лауреатам конкурсу.

Другий раз поспіль премією Федерального президента Німеччини за видатну розробку була удостоєна робота 19-річного школяра із землі Нижня Саксонія Рафаеля Еррані. На цей раз Еррані представив на розгляд журі свою теорію про виникнення диска темної матерії в галактиці Чумацький шлях.

Особливо високо суддівська комісія оцінила той факт, що Еррані у своїй праці впевнено вступає в дискусію, яку наразі ведуть на передовому дослідницькому фронті.

Премія Федерального канцлера ФРН за найбільш оригінальну роботу була присуджена Штеффену Штробелю з Баварії за створення системи моніторингу, яка дозволяє лікарю за допомогою інфрачервоного сенсора в реальному часі досліджувати вени пацієнта на екрані комп’ютера. Ця система дозволяє більш точно проводити ін’єкцію в вену чи забір венозної крові на аналіз.

Цього року з 10 тисяч заявок лише 107 змогли пробитися до фіналу. Взагалі до участі в конкурсі було допущено близько 200 молодих людей у віці від 11 до 21 року. Премії в конкурсі присуджуються в категоріях: біологія, хімія, геофізика, космічні дослідження, математика, інформатика, фізика і техніка.

Читайте також:

NASA дозволила космонавтам пити воду, отриману із сечі

Японський астронавт випробував на орбіті літаючий килим

Ракета з мертвими "космічними туристами" не змогла відірватися від Землі

Президент Уганди хоче об’єднати Африку для польоту на місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: