Німецькі вчені зібралися оживити неандертальця

Генетичний код неандертальця майже повністю відтворено. Сучасний рівень розвитку науки дозволяє повернути до життя цей різновид людини.

Науковий колектив відомого німецького Інституту еволюційної антропології імені Макса Планка завершує унікальні роботи з відтворення генетичного коду неандертальця.

В результаті будуть створені умови для можливого повернення до життя цієї істоти, яка розглядається сучасною наукою як тупикова гілка в розвитку людини.

Керівник робіт - професор Сванте Паабо вважає, що сучасна наука і генна інженерія досягли рівня, коли є можливість відтворити неандертальця. Поки в науковому середовищі немає єдиного погляду на бажаність вторинної появи цієї людиноподібної істоти, яка не витримала конкуренції в ході еволюції з Homo Sapiens.

Неандертальці, що з'явилися на землі близько 600 тис. років тому, населяли величезний регіон від сучасного Південно-Китайського моря до Атлантичного океану. У ряді регіонів вони ділили середовище зі сучасною людиною, конкуруючи за природні ресурси і їжу.

Зараз сформульована нова теорія причин зникнення неандертальців.

Як вважає професор американського Університету штату Мічіган Речел Кастері, сучасна людина змогла перемогти в ході еволюції за рахунок володіння широкою і точнішою інформацією.

Свій висновок вона зробила на основі сенсаційного відкриття, згідно з якому близько 30 тис. років тому в розвитку Homo Sapiens сталася до кінця ще не зрозуміла сучасній науці подія - люди стали жити довше, і в тодішній середньостатистичній людській родині з'явилися бабусі й дідусі.

Старше покоління виявилося ключовим елементом в прискоренні еволюції людини, оскільки люди стали володіти більш ширшими знаннями в результаті тривалішого процесу накопичення досвіду.

У свою чергу в неандертальців не відбулося збільшення терміну життя, що у результаті й призвело до їх повного еволюційного програшу. Вважається, що останнє плем'я неандертальців вимерло 28 тис. років тому. Воно мешкало на півдні Іспанії в районі сучасного Гібралтара.

Читайте також:

Земля припинить своє існування через 7,6 мільярда років

Супутник Сатурну нагадує Землю в момент зародження життя

Великий адронний колайдер увімкнуть лише на півсили

Американські вчені розшифрували геном ВІЛ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: