Nokia буде виготовляти ноутбуки

Чутки про випуск ноутбуків під маркою Nokia циркулюють з кінця 2008 року, однак в компанії їх і досі не прокоментували.

Nokia розглядає можливість виробництва ноутбуків, повідомив головний виконавчий директор компанії Оллі-Пекк Калласвуо.

У інтерв'ю фінській телерадіокомпанії YLE на питання про те, чи збирається Nokia вийти на ринок лептопів, Калласвуо відповів, що вони "активно думають про цей напрям".

Чутки про те, що Nokia може вийти на ринок персональних комп'ютерів, з'явилися в кінці 2008 р. Проте компанія досі не давала ніяких коментарів із цього приводу.

Тиждень тому третій за величиною виробник комп'ютерів, компанія Acer, анонсувала перші 8 смартфонів під власним брендом.

"Nokia буде складне на новому ринку, - припускає аналітик CCS Insight Бен Вуд. - Але вона могла б використовувати гігантські виробничі можливості й налагоджені канали збуту".

Для виробника ПК вихід на ринок мобільних телефонів логічний, оскільки ці пристрої забезпечують більший дохід, ніж комп'ютери. Смартфони випускають й інші комп'ютерні компанії, наприклад, Hewlett-Packard.

Проте коли виробник мобільних починає випуск ноутбуків, його успіх менш очевидний. Історія не знає жодного випадку, коли б великий виробник телефонів відкрив для себе цей напрям.

Читайте також:

До 2012 року з'явиться універсальний зарядний пристрій для мобілок

Швидкість Bluetooth розженуть в 100 разів

Nokia випустила конкурента iPhone

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: