Nokia і Intel показали нову операційну систему

MeeGo призначена для роботи на широкому спектрі пристроїв, включаючи смартфони, планшети й нетбуки.

Корпорації Intel і Nokia на мобільному конгресі в Барселоні анонсували платформу MeeGo, яка стане гібридом мобільних систем Moblin (Mobile Linux) і Maemo. Перші версії MeeGo з'являться в другому кварталі 2010 року, а пристрої на базі ОС - до кінця року.

MeeGo призначена для роботи на широкому спектрі пристроїв, включаючи смартфони, планшети й нетбуки. Це дозволить створювати додатки, які без адаптації будуть працювати відразу на декількох видах пристроїв. Магазином додатків для MeeGo стане Nokia Ovi Store.

Система MeeGo буде повністю відкритою, розробники опублікують її вихідні коди. Обидві корпорації заявили, що всі компанії-виробники апаратного забезпечення отримають рівний доступ до MeeGo.

MeeGo буде співіснувати з платформою Symbian, яка зараз використовується для смартфонів. Нова ОС встановлюватиметься у дорожчі мобільники. Зокрема, вона призначена для пристроїв класу Nokia N900, які фінська корпорація вважає за краще називати мобільними комп'ютерами.

Нагадаємо, 4 лютого розробники мобільної операційної системи Symbian цілком розкрили її вихідні коди і зробили ОС безкоштовною.

 

Читайте також:

Операційна система Symbian стала безкоштовною і відкритою

Мережі четвертого покоління можна зламати, не виходячи з дому

У 2010 році Nokia випустить всього 10 смартфонів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: