Нова операційна система Windows 7 надійшла у продаж

Розрекламована та довгоочікувана нова ОС від Microsoft надійшла в офіційний продаж до магазинів всього світу.

У четвер, 22 жовтня, по всьому світі пройшла серія урочистих заходів, присвячених випуску флагманської операційної системи Microsoft для персональних комп'ютерів, - Windows 7.

Вона вийшла менш ніж через три роки після появи Windows Vista, анонс якої відбувся в січні 2007 року. Vista із самого початку викликала нарікання користувачів та виявилася "провальною". Протягом останніх кількох місяців у Microsoft постійно повторювали, що тепер вони запропонують "абсолютно нову і найкращу операційну систему", "як для роботи, так і для відпочинку".

Досі переконатися в цьому могли лише бізнес-користувачі і люди, що підписалися на програму раннього тестування Windows 7. Тепер свій вердикт повинні винести широкі маси користувачів у всьому світі.

"Windows 7 - це новітня операційна система Microsoft, що відрізняється новим призначеним для користувача інтерфейсом, оновленим таскбаром для запуску додатків, спрощеними функціями налаштувань роботи в мережі для обміну фотографіями, відео і музикою між різними комп'ютерами", - йдеться в офіційному прес-релізі Microsoft.

Windows 7 пропонуватиметься в 32- і 64-бітовій версіях в редакціях Home Premium, Professional і Ultimate. Оновлення з попередньої версії Windows до Windows 7 Home Premium коштуватиме 120 доларів; за аналогічну процедуру для модифікацій Windows 7 Professional і Windows 7 Ultimate доведеться заплатити 200 і 220 доларів.

Нова ОС вже надійшла в продаж у Новій Зеландії, протягом дня вона стане доступна і в інших країнах. У США з промовою, присвяченою виходу платформи, виступить генеральний директор Microsoft Стів Балмер.

Водночас напередодні IBM та Ubuntu Linux представили дешеву альтернативу Windows 7. Новий програмний пакет Client for Smart Work, за словами розробників, дозволить заощадити до 50% коштів, необхідних для установки Windows 7.

Читайте також:

IBM та Ubuntu Linux представили дешеву альтернативу Windows 7

Оновлення Windows 7 може тривати більше 20 годин

Windows 7 буде доступний без ключа лише 120 днів

Тестери знайшли у Windows 7 дві тисячі помилок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: