Нова технологія Opera перетворює звичайний комп'ютер на сервер

Нова технологія норвезького браузера дозволяє безпосередньо обмінюватися файлами між комп'ютерами.

Компанія Opera представила технологію Unite, яка дозволяє обмінюватися файлами між комп'ютерами без використання яких-небудь додаткових сервісів.

Використовуючи Opera Unite можна перетворити комп'ютер на сервер і відкрити доступ до інформації, що зберігається на його жорсткому диску, третіх осіб. Для цього необхідний лише доступ в Інтернет і сучасний браузер.

Наприклад, можна слухати музику з жорсткого диска домашнього комп'ютера, знаходячись в офісі. Якщо використовувати Unite на робочому ПК, то можна вивчати документи, що знаходяться в ньому, з будь-якого місця, де є Інтернет.

В даний час за допомогою Opera Unite можна відкрити доступ до файлів, що зберігаються на ПК, включаючи музику і фотографії. Також на комп'ютері можна організувати віртуальний чат і сервіс нагадувань.

Інша функція Unite дозволяє створити на ПК локальний сайт. Для того, щоб відкрити доступ до файлів за допомогою Opera Unite, потрібно викачати спеціальну версію браузера Opera з підтримкою цієї технології.

Всі налаштування Unite здійснюються через цей браузер, проте для видаленого доступу до файлів можна використовувати і інші браузери.

Розробники платформи підкреслюють, що сервіси Opera Unite базуються на відкритих веб-сервері-стандартах, що спрощує створення нових застосувань, що працюють на базі представленої технології.

Читайте також:

Учені воскресили бактерії, яким 120 тисяч років

Microsoft випустить безкоштовний антивірус

Євросоюзу не сподобалося видалення Internet Explorer з Windows

Windows 7 в Європі вийде без інтернет-браузера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: