Нова Opera скоротить витрати трафіку на 80%

Компанія Opera Software запускає новий продукт Opera Turbo, який допоможе скоротити трафік та прискорити завантаження.

Наступного тижня компанія Opera Software запускає свій новий продукт Opera Turbo. Розробники стверджують, що за його допомогою можна буде в багато разів скоротити витрату трафіку і прискорити завантаження веб-сторінок на різних пристроях.

Принцип дії полягає в стисканні даних, що передаються користувачеві. Технологія дозволяє стискувати трафік при передачі даних на ноутбук на 71% і на мобільний телефон - на 80%. Це дозволяє не лише прискорити завантаження, але і збільшити кількість користувачів, які можуть займатися веб-сервер-серфінгом без розширення пропускної спроможності мобільної мережі.

Рішення Opera Turbo суміщається з динамічними веб-технологіями, в тому числі AJAX і Flash, і може стискувати обсяги веб-сторінок без їх перекодування.

Зокрема, запевняє компанія, Opera Turbo дозволяє скоротити об'єм даних, які мають бути завантажені, чим значно збільшує швидкість завантаження веб-сторінок на різних пристроях користувачів, в тому числі ноутбуків і десктопів.

Крім того "стискання" трафіку істотно скорочує витрати кінцевого користувача на мобільний Інтернет, у випадку, якщо у нього немає безлімітного доступу.

Слід зазначити, що технологія, аналогічна Opera Turbo вже використовується в поєднанні з додатком Opera Mini для стільникових телефонів. Запит на відкриття веб-сторінки з мобільного пристрою приходить на сервер Opera Software, який обробляє сторінку і віддає користувачеві її істотно зменшеною в об'ємі, адаптований варіант.

Читайте також:

Google презентував свій новий "гуглфон"

Windows Vista до Windows 7 можна буде обновити безкоштовно
Нова версія QIP вразлива до DoS-атак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: