У смарт-годинника є нові "фішки" для плавців.

COO Apple Джефф Вільямс під час презентації новинок від Apple представив нове покоління Apple Watch - із вбудованим стільниковим зв'язком.

Apple Watch Series 3 підтримують Apple Music, можна підключати бездротові навушники і слухати музику прямо з годинника. 

У годинника буде той же номер, що і у вашого iPhone, на нього можна буде зателефонувати, навіть якщо телефон залишився вдома. А ще годинники двічі довше працюють від однієї зарядки і загалом будуть працювати швидше. А ще  - додатки для гірських лиж та сноубордингу.

Також в годинник інтегровані електронні SIM-карти і вони крихітні. Крім того, в годиннику є новий двоядерний процесор і може спілкуватися із Siri.

За словами лідера Apple Тім Купа, Apple Watch - найпопулярніший годинник серед "розумних годинників" в світі Apple Watch має найвищий показник продажів серед смарт-годинників у світі. 97% - рівень схвалення Apple Watch користувачами.

"Ми додали активний коучинг годиннику, повністю переробили додаток для воркаута, нові фішечки для плавців", - розповів COO Apple Джефф Вільямс.

Також додані поліпшення в додаток для відстеження серцебиття. Тепер видно пульс у спокійному стані і пульс під час активності.WatchOS 4 вийде на Apple Watch 19 вересня за тиждень.

15 вересня стартують попередні замовлення на Watch Series 3 в США, в продажу -  з 22 вересня. України в списку немає. Дві версії: 329 доларів за звичайну, 399 доларів за LTE версію, старі по 249. 

Онлайн-презентацію нового iPhone 8 можна буде дивитися на сайті ТСН.ua.

Згідно з різними витоками, під час презентації Apple готується представити одразу три моделі iPhone - новий iPhone 8 і два поліпшених iPhone 7, вперше представлених минулого року.

Залиште свій коментар