Нові правила: YouTube пом'якшив систему покарання юзерів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нові правила вступають в дію з 25 лютого.

Сервіс відеохостингу YouTube оголосив про зміну правил. Користувачів не будуть відразу позбавляти доступу до функцій сервісу за порушення правил його використання.

Про це йдеться в офіційному блозі сервісу.

Раніше після першого порушення користувач отримував попередження від сервісу і на 90 днів позбавлявся можливості проводити прямі трансляції, після другого слідувала двотижнева заборона на додавання нових відеороликів, після третього — аккаунт порушника блокували на три місяці.

Згідно з оновленими правилами, тепер користувач, чий контент порушить правила хостингу, отримає попередження. Контент з порушеннями буде видалений, однак інших штрафних санкцій не буде. При наступних порушеннях підуть попередження: спочатку тижнева заборона на проведення трансляцій та додавання нових матеріалів, потім, за повторне порушення протягом 90 днів, відбудеться двотижнева заборону на завантаження контенту. Третій передбачає блокування аккаунта на 3 місяці.

Нові правила вступають в дію з 25 лютого.

ВідеоНайцікавіші факти про YouTube

14 лютого свій 14-й день народження святкує YouTube. Зараз без цього сайту вже й неможливо уявити свого життя. Багатьом людям він навіть замінив телевізор! І через це особливо складно уявити, що спочатку YouTube задумувався, як такий собі сайт знайомств. У день, коли зявився YouTube, ми зібрали про нього найцікавіші факти.

Найцікавіші факти про YouTube

Раніше YouTube заборонив відео з челленджами за мотивами "Пташиного короба" та інші небезпечні трюки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції